Nik Vila Mariana By Bstay

  • 35 m²

Usytuowany w dzielnicy Vila Mariana w São Paulo apartament Nik Vila Mariana By Bstay São Paulo oferuje zakwaterowanie 3 km od takich atrakcji kulturalnych, jak Museu de Arte de São Paulo. 1-pokojowy apartament może pomieścić do 2 gości.

Posiada także 1 łazienkę. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów i ręczniki.

Obiekt jest wyposażony w kuchnię.

Apartament o powierzchni 35 m² jest usytuowany 25 min pieszo od takich obiektów jak Parque da Aclimação, w niewielkiej odległości od stacji metro Vila Mariana. Wieżowiec Edificio Copan znajduje się 4 km od apartamentu Nik Vila Mariana By Bstay, a lotnisko Congonhas jest oddalone o niecałe 15 minut jazdy samochodem. O rzut kamieniem od obiektu leży Instituto de Arte Contemporânea. Ten apartament leży zaledwie 5 min spacerem od dworca autobusowego Terminal Metro Vila Mariana.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Nik Vila Mariana By Bstay São Paulo
Studio In Vila Mariana
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studio In Vila Mariana

0 m od nieruchomości
Uvm205 - Studio Vila Mariana • Perto Do Metro
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Uvm205 - Studio Vila Mariana • Perto Do Metro

8.5
Świetny 2 opinie
371 m od nieruchomości
Studio Vl Mariana-Ao Lado Facul Espm
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studio Vl Mariana-Ao Lado Facul Espm

418 m od nieruchomości
USD 48 USD 43
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Centrum fitness

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Recepcja czynna 24h na dobę
    • Pralnia

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    Odpoczynek

    • Basen zewnętrzny

    W pokojach

    • Kącik dzienny

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Automaty sprzedające

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 22:00
    Wyjazd: od 06:00 do 12:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Nik Vila Mariana By Bstay akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Nik Vila Mariana By Bstay nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Nik Vila Mariana By Bstay jest kuchnia?
      W apartamencie Nik Vila Mariana By Bstay goście mogą korzystać z kuchni wyposażonej w lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Nik Vila Mariana By Bstay São Paulo

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij